GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

GMINNY  KONKURS  RECYTATORSKI

11 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wysokiej odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez GOASiP w Jordanowie.

Jak co roku uczniowie reprezentujący naszą szkołę zostali wyłonienie podczas szkolnego etapu, który tym razem cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników.

W konkursie gminnym ZSP w Naprawie reprezentowali:

Zuzanna Kołodziejczyk – kl.2

Alicja Kowalcze – kl.2

Anna Banik – kl.3

Marcin Kołodziejczyk – kl.4

Julia Wołodźko – kl.7

Jury gminnego konkursu musiało dokonać trudnego wyboru, ponieważ utwory prezentowane były w ciekawy i pełen humoru sposób, a publiczność każdy występ nagradzała gromkimi brawami.

Cieszymy się niezmiernie, gdyż jury doceniło występy naszych uczniów. Alicja Kowalcze zajęła  2. miejsce w kategorii klas 0-II i tym samym awansowała do etapu powiatowego.

Na podium znalazła się też Anna Banik, której przyznano 3. miejsce w kategorii klas III – V .

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!