Gminny Konkurs Recytatorski

W dniu 10.03.2023 r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Uczniowie ze szkół z  gminy Jordanów recytowali ulubione utwory, a oceniani byli w kategoriach: klasy 0 – II oraz III – V. Uczestnicy konkursu prezentowali utwory m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Wandy Chotomskiej czy Agnieszki Frączek oraz wybrane fragmenty prozy. Podsumowując występy uczniów, jury zgodnie orzekło, że poziom recytacji był bardzo wyrównany, a o przewadze decydowały pojedyncze punkty.
Naszą szkołę w konkursie reprezentowali:
Jan Powalacz – klasa 1, Milena Kutek  klasa 2, Alicja Kowalcze – klasa 3 oraz Dawid Dittmajer – klasa 5.
Jury doceniło występy naszych uczniów, którzy znaleźli się w gronie laureatów – Jan Powalacz zajął 2 miejsce i tym samym awansował do etapu powiatowego, zaś Dawid Dittmajer otrzymał 3 miejsce. Milenie Kutek przyznano wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy !!!