DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniu 13 września obchodziliśmy „Dzień Przedszkolaka”. Sale w tym dniu zostały udekorowane kolorowymi balonikami, na tablicy pojawiła się piękna gazetka tematyczna. Odświętnie ubrane dzieci brały udział w konkursach i  zabawach tanecznych. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną naszej szkoły, aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Najlepszy Przyjaciel”. Był to spektakl w wykonaniu aktorów z Wieliczki. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy p. Agnieszce Knap za upieczenie muffinek . W każdej z nich znalazły się znaczki  grup przedszkolnych – „Biedronek ” i „ Misi”. Dziękujemy państwu Powalacz za ufundowanie soczków, p. Ewelinie Słowiak za baloniki i słodycze oraz Radzie Rodziców za ciasteczka i cukierki. Według wszystkich był to wspaniały dzień, który długo będziemy wspominać.