Bakałarz- podsumowanie konkursu

Bakałarz to konkurs adresowany do czytelników miesięcznika „Promyczek Dobra”. Dzieci w 5-ciu kolejnych numerach miesięcznika znajdują zadania konkursowe, które mają wykonać jak najstaranniej. Komisja wyłania najstaranniejsze prace uczniów, którzy zostają zaproszeni do udziału w finale. 10 maja 2024r. W Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się finał konkursowych zmagań kaligraficznych, w którym reprezentowało naszą szkołę dziewięć uczennic z klas I-III: Nikola Czopek, Gabriela Macioł, Faustyna Szczepanowicz, Wiktoria Kutek, Amelia Pałasz, Aleksandra Wojdyła, Milena Kutek, Wiktoria Wilczak oraz Julia Sewioło. Dziewczynki swoje zmagania zakończyły wielkim sukcesem -  Wiktoria Kutek zdobyła Tytuł Laureata "Bakałarz2024" oraz stypendium ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza, natomiast Aleksandra Wojdyła i Milena Kutek otrzymały wyróżnienie. Konkurs wzbogacił wszystkich uczestników o pamiątkowe nagrody, miłe wrażenia i niezapomniane przeżycia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!