AKADEMIA- DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej -  to święto ważne dla każdej szkolnej społeczności.

Z tej okazji uczniowie klasy 6, 7 i 8 oraz członkowie koła teatralnego i szkolnego chóru przygotowali program artystyczny. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień . Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Nie zabrakło też scen pełnych humoru, gdy to właśnie nauczyciele musieli stanąć przy tablicy. Wiele radości dostarczył zebranym układ taneczny przygotowany przez uczennice klas młodszych.

W czasie występu uczniowie docenili codzienny trud pedagogów  i wyrazili swą wdzięczność za poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Każdy z nauczycieli, zaproszonych gości, pracowników administracji oraz obsługi otrzymał drobny upominek przygotowany przez samorząd uczniowski i rodziców.

Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor, która mówiła  o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała wszystkim, zarówno nauczycielom jak i rodzicom, za dotychczasowe zaangażowanie i wielkie serce wkładane w pracę na rzecz szkoły.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego !!!