„Jestem szefem kuchni”

Dzisiaj w grupie Sówki odbyły się zajęcia kulinarno- plastyczne. Zanim przedszkolaki rozpoczęli zjadanie owoców, musieli najpierw przygotować i ozdobić "językowy talerzyk" jak profesjonalni szefowie kuchni. Zadanie nie było proste, ponieważ nasz jeż nosił jesienne kalosze, do których należało zawiązać i przepleść sznurek (cały czas ćwiczymy paluszki), no i oczywiście trzeba było policzyć ile nóg ma jeż. Gdy te zadania zostały wykonane, dzieciaki zaczęły" ozdabiać" jeża kolcami, do których powpadały mu owoce. Po owocowej uczcie dzieci zabrały kalosze ze sobą, by zrobić rodzicom posiłek "jak w restauracji" z ozdobionym przez nich talerzykiem Pomysłów było mnóstwo. Zatem Sówki życzą SMACZNEGO!!!!!