Wycieczka do Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie

Dnia 21 grudnia 2022r. uczniowie klasy VII i VIII wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie na sztukę Moliera pt.: „Chory  z urojenia”. Komedia opowiada historię hipochondrycznego Argana, który nieustannie wmawia sobie kolejne choroby, gdy tymczasem cieszy się dobrym zdrowiem. Z wielką skrupulatnością stosuje się jednak do zaleceń lekarza. Ogromne wrażenie wywarł na uczniach nie tylko spektakl, ale także sam teatr. Po obejrzanym przedstawieniu grupa udała się do Kościoła Mariackiego, gdzie podziwiano ołtarz Wita Stwosza. Następnie, w świąteczny klimat wprowadził nas spacer po kiermaszu bożonarodzeniowym. Pełni wrażeń późnym popołudniem wróciliśmy do domu.