Podsumowanie akcji charytatywnej KREDKOBRANIE

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami składają serdeczne podziękowanie za zaangażowanie się w szkolną zbiórkę w ramach VII ogólnopolskiej akcji "Kredkobranie", której celem była pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na obszarze Kresów dawnej Rzeczpospolitej.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że kolejna akcja spotkała się z tak pozytywnym przyjęciem. Choć zbiórka przyborów trwała tylko trzy tygodniezaangażowanie uczniów, rodziców oraz nauczycieli znów przerosło nasze oczekiwania. Darczyńców było wielu i to właśnie im dziękujemy za ofiarność, miły odzew i przychylne nastawienie.

Zebrane artykuły szkolne i plastyczne w najbliższych dniach zostaną przekazane Fundacji Ignatianum wraz ze stowarzyszeniem Korzenie przy współpracy środowiska Akademii Ignatianum w Krakowie.