Adopcja serca

Od 4 lat nasza szkolna społeczność uczestniczy w akcji Adopcji Serca. Polega ona na duchowej i materialnej opiece nad  dzieckiem z krajów afrykańskich.
Chłopiec o imieniu Bomjan, który pochodzi z Nepalu był naszym podopiecznym od 2020. Dzięki nam mógł się uczyć i  miał zapewniony byt. W roku 2023 zakończył udział w programie.

Nasza społeczność jednak nie zaprzestaje udziału w akcji "Adopcja Serca". Naszym kolejnym podopiecznym jest siedmioletni Imanishimwe Pacifigue z Rwandy. Dziecko wymaga wsparcia, aby mogło kontynuować naukę. Włączając się w projekt zapewniamy mu wychowanie i wykształcenie.

We wtorek (6.02) odbędzie się kiermasz słodkości, przygotowany przez uczniów klasy V. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla naszego nowego podopiecznego.