Podsumowanie Walentynek w naszej szkole

Dzień Świętego Walentego już za nami. Pora rozstrzygnąć konkurs na Kartkę Walentynkową w języku angielskim i niemieckim. Jury w składzie: pani Danuta Banik oraz pani Justyna Job-Janik miało bardzo trudne zadanie oceniając pięknie wykonane prace uczniów, którzy wykazali się kreatywnością oraz umiejętnościami plastycznymi i językowymi.

Oto wyniki:

Język angielski: klasy V-VI

1 miejsce – Helena Gościniak kl. VI

2 miejsce – Julia  Wilk kl. VI oraz Marcelina Kowalczyk kl.VI

3 miejsce – Aleksandra Halek kl. V oraz Alina Jankoś kl. VI

Wyróżnienia:

Martyna Bednarz kl.VI, Julia Wołodźko kl. VI, Anna Mirek kl. VI

Język angielski: klasy VII – VIII

1 miejsce – Julia Paluch kl. VIII oraz Natalia Stożek kl. VII B

2 miejsce –Martyna Wyka kl. VIII oraz Oliwia Głuszek kl. VII B

3 miejsce – Szymon Nosidlak kl. VIII oraz Magdalena Koza kl. VII B

Wyróżnienia:

Emilia Jopek kl. VII B, Julia Kowalik kl. VIII, Martyna Pawlik kl. VIII, Emilia Świętek kl. VIII

Język niemiecki

1 miejsce –  Emilia Świętek  kl. VIII oraz Aleksandra Halek kl. V

2 miejsce –Julia Paluch  kl. VIII oraz Wiktoria Czarnota kl. VII A

3 miejsce – Martyna Pawlik kl. VIII oraz Julia Kowalik kl. VIII

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Szkolna poczta walentynkowa w tym roku wyglądała nieco inaczej niż dotychczas. Uczniowie klas 1 -3 tradycyjnie przynosili swoje karteczki do biblioteki szkolnej, a w  poniedziałek 15 lutego  " Amorki" przekazywały liściki adresatom. Natomiast klasy starsze swoje walentynkowe wyznania ( zdjęcia kartek, dedykacje muzyczne, itp.) mogły przekazywać, wykorzystując platformę Microsoft Teamsa.  Samorząd Uczniowski dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w akcji walentynkowej za wspólną zabawę i chwile pełne radości.