Zajęcia w ramach projektu

Od 2 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Naprawie prowadzone są zajęcia w ramach projektu ,,Kompetencje – kluczowe czynniki sukcesu”.
Na zajęcia w trzech grupach uczęszcza po 4 uczniów. Podjęte działania są dostosowane do możliwości edukacyjnych uczniów i służą realizacji założonych celów. Podczas zajęć stosowana jest pełna indywidualizacja pracy z każdym dzieckiem.  Zadania dostosowane do możliwości poszczególnych dzieci zapewniają poprawne wykonywanie ćwiczeń i odnoszenie sukcesu. Poprzez wykorzystanie różnorodnych metod i środków dydaktycznych uczniowie spędzają czas bawiąc się i jednocześnie ucząc.
Uczniowie w poszczególnych grupach bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia. Biorą w nich aktywny udział.

Zajęcia rozwijające z przyrody:
Grupa II (klasa II)  - 1 godzina tygodniowo piątek
Zajęcia rozwijające z matematyki:
Grupa II (klasa II)  - 1 godzina tygodniowo piątek
Zajęcia wspierające z matematyki