Próba ewakuacyjna

We wtorek 22 października w naszej szkole odbyła się próba ewakuacyjna. O dreszczyk emocji przyprawił widok wozu strażackiego wjeżdżającego na teren szkoły na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, które mają na celu utrwalenie właściwych postaw i zachowań w razie niebezpieczeństwa. Nauczyciele zgodnie z obowiązującymi zasadami wyprowadzili wszystkich uczniów na miejsce zbiórki, następnie strażacy przeszukali budynek,czy nikt w nim nie pozostał i czy ewentualnie są jacyś poszkodowani.Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Po zakończonej próbie uczniowie mieli możliwość obejrzenia wyposażenia wozu strażackiego. Serdecznie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Naprawie za pomoc w przeprowadzeniu próby ewakuacyjnej.