Miodowe piątki – utrwalanie nawyku zdrowego odżywiania 🍯

Miodowe piątki – utrwalanie nawyku zdrowego odżywiania 🍯

W grupie „Sówki” zostały wprowadzone „Miodowe piątki”, które będą towarzyszyć nam w każdy piątek aż do końca roku szkolnego. Podczas zajęć dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania, uczą się wybierać wartościowe produkty oraz odkrywają właściwości miodu i innych darów natury. Co piątek otwieramy również nasz „Sklepik miodowy”, w którym dzieci poprzez zabawę poznają różne rodzaje miodów . Wspólne rozmowy, degustacje i zabawy pomagają utrwalać zdrowe nawyki oraz pokazują, że zdrowe jedzenie może być smaczne i ciekawe. 🐝🍯